دانلود آهنگ جدیدclose
زمان جاري : پنجشنبه 21 آذر 1398 - 7:30 بعد از ظهر
درباره ما
  • به
  • سایت
  • ما
  • خیلی
  • خوش آمدید
بهترين حالت نمايش در مرورگر فايرفاکس و کروم
طراحیون YourAds
دانلود آهنگ جدیدclose
چطوری زمینی به استانبول سفر کنیم؟
زمان جاري : پنجشنبه 21 آذر 1398 - 7:30 بعد از ظهر
نام کاربري : پسورد : يا عضويت | رمز عبور را فراموش کردم
armann.rzb.ir
چطوری زمینی به استانبول سفر کنیم؟
تعداد بازديد : 3
amirali96 آفلاينارسال‌ها : 81
عضويت: 30 /3 /1397
چطوری زمینی به استانبول سفر کنیم؟
سفر زمینی به استانبول از سه شیوه ممکن است و گردشگران میتوانند با اتوبوس , اتومبیل فردی و قطار خویش را به استانبول برسانند . ولی اتوبوس و خودرو فردی تحت عنوان دو وسیله رایج در هجرت زمینی زمینی به استانبول مطرح میباشند . برای مسافرت به استانبول نیاز به دریافت روادید نیست و صرفا با داشتن پاسپورت می شود به استانبول مهاجرت کرد . دقت داشته باشید که پاسپورت شما منقضی نشده باشد . در‌صورتی‌که که فقط ۶ ماه از مورخ انقضای آن باقی مانده باشد .
یکی دیگر از اقداماتی که پیشین از مهاجرت به استانبول بایستی انجام دهید , پرداخت دلایل خروج از مرزو بوم است . دلایل خروج از میهن در واقع پولی است که مسافران برای خروج از مرزو بوم می بایست پرداخت کنند و هزینه آن نسبت به تعداد خروج از میهن در بارهای اولیه تا سوم مختلف است . توصیه می‌کنیم که گذشته از وصال به مرز کشور ایران و ترکیه هزینه دلایل را پرداخت کنید . پرداخت دلایل خروج از مرز و بوم به صورت اینترنتی هم آماده شده و نیازی به مراجعه به شعبه بانک نیست . با اعتنا به‌این اینکه شعبه بانک ملی در مرز بازرگان ساکن است , میتوانید در هنگام خروج از مرز دلایل خویش را پرداخت فرمایید , البته اعتنا فرمایید که ممکن است بانک نامرتب باشد و ناچار گردید تا یک سری ساعت را برای پرداخت دلایل شکیبایی نمایید که‌این خویش معطلی بخش اعظمی به همراه خواهد داشت و چه بسا در‌این‌صورت ممکن است اتوبوس خویش را از دست بدهید . پس خوبتر است پیشین از وصال به مرز دلایل را پرداخت فرمایید .
در صورتی‌که قسمتی از آن مدل از کسانی میباشید که مهاجرت به استانبول با اتوبوس را تعیین می‌کنید خوبتر است بدانید که اتوبوس ها هر روز از ساعت ۹ صبح تا ۱۰ صبح از تهران در جهت یک کدام از مرزهای کشور ایران و ترکیه جنبش می نمایند .


سفر با تور استانبول با قطار:

سفر با قطار به استانبول لذت دیگری دارد. برخی از افراد ترجیح می دهند که به جای اتوبوس و ماشین شخصی از قطار برای سفر به استانبول استفاده کنند که در این صورت دو راه وجود دارد و مسافران می توانند یکی از قطار تبریز- وان و یا تهران- آنکارا را انتخاب نمایند. برای رسیدن به استانبول با قطار مسیر زیادی را باید پیمود و مدت طولانی تقریبا ۷۰ ساعت در سفر خواهید بود ولی مسیر دارای مناظر بسیار زیبایی است که می توانید از آن لذت ببرید. اگر قطار تبریز- وان را انتخاب نمایید مسلما زمان کمتری در سفر خواهید بود.

مزایای مهاجرت با اتوبوس :
وقتی که اتوبوس را برای هجرت گزینش نمائید , خستگی ناشی از رانندگی وجود نخواهد داشت و شما میتوانید در طول مهاجرت نظاره گر مناظر اطراف باشید .
هجرت با اتوبوس قادر است در مخارج شما صرفه جویی قابل توجهی ارائه دهد چون نیاز به صرف هزینه برای تامین بنزین و خدمت ماشین وکاپوتاژ … نخواهید داشت .
در طی مهاجرت با اتوبوس گرفتاری ای برای صرف خوراک و گزینش یک رستوران مطلوب نخواهید داشت , چون اتوبوس ها شناخت بی نقص به رستوران های در بین راهی دارا هستند .
معایب مهاجرت با اتوبوس :
در مسافرت با اتوبوس شما برای حمل توشه خویش در گیر محدودیت میباشید که‌این ممکن است برای برخی اشخاص خوشایند نباشد .
ممکن است در گزینش اتوبوس و صندلی در گیر خلل گردید و اتوبوس شما صندلی راحتی برای سفر طولانی نداشته باشد که‌این مسئله موجب خستگی شما در حین مهاجرت خواهد شد .
هجرت به استانبول با خودرو فردی :
در صورتی‌که تصمیم دارید تا با خودرو فردی به استانبول مسافرت نمائید , سه مسیر برای خروج از سرزمین پیش روی شماست و شما میتوانید با دقت به موقعیت جغرافیایی و ارتفاع مسیر یکی‌از مرزهای بازرگان , مرز سرو و مرز رازی را برای خروج از میهن تعیین فرمائید . پیشین از این‌که بتوانید با خودرو فردی به استانبول هجرت فرمایید , بایستی موردها پایین را بررسی نمائید
مسافرت زمینی به استانبول از سه روش ممکن است و گردشگران می‌توانند با اتوبوس , اتومبیل فردی و قطار خویش را به استانبول برسانند . البته اتوبوس و خودرو فردی تحت عنوان دو وسیله رایج در مهاجرت زمینی زمینی به استانبول مطرح میباشند . برای مهاجرت به استانبول نیاز به دریافت روادید نیست و فقط با داشتن پاسپورت می شود به استانبول مهاجرت کرد . اعتنا داشته باشید که پاسپورت شما منقضی نشده باشد . چنانچه که فقط ۶ ماه از مورخ انقضای آن باقی‌مانده است.
دوشنبه 13 آبان 1398 - 15:45
ارسال پيام نقل قول تشکر گزارش


برای ارسال پاسخ ابتدا باید لوگین یا ثبت نام کنید.


armann.rzb.ir
طراحیون
:تمامي حقوق مطالب اين انجمن مربوط به همين انجمن ميباشد و هرگونه کپي برداري يا ترجمه قالب به شدت پيگرد قانوني دارد|طراح قالب طراحیون

به [RB:BlogId] امتياز دهيد

با تشکر از حمايت شما